Hlavní menu
Anketa
Který hudební nástroj je ti nejbližší?

housle (2187 hl.)
 
elektronické klávesy (963 hl.)
 
harfa (942 hl.)
 
bubny (866 hl.)
 
zobcová flétna (892 hl.)
 
kontrabas (860 hl.)
 
trumpeta (926 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7636
Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!

Vyhledávání
Vyhledat text

Administrace

Kontakt, členové


Oddílový e-mail: 45.olm@seznam.cz
Kudy k nám

Naše hlavní klubovna se nachází na Mokré a pravidelně se v ní schází členové družin Lvů, Tygrů a Zelené šestky. GPS souřadnice klubovny jsou 49°14'16.755"N, 17°39'9.960"E.


Zobrazit místo Klubovna Mokrá na větší mapě


Ve druhé klubovně na Větrné se pravidelně schází družina Veverek a při různých poradách i zábavě se tu setkávají také starší členové oddílu a vedoucí. Klubovnu najdete na GPS souřadnicích 49°14'4.257"N, 17°39'48.896"E.


Zobrazit místo Klubovna Větrná na větší mapě
Starší členové - roveři, rádci, vůdci

NOOB Andy
Adéla Viktoříková
AdelaViktorikova@seznam.cz
 
Boxtra
Martina Hrnčiříková
Hrncirikova.M@email.cz
Zajímám se o ochranu přírody, v tomto oboru také studuju a začíná to zabírat čím dál víc času, takže ostatní koníčky pomalu ustupují. Stále provozuju šerm a kolo, občas vyrazím s batohem někam ven. Skaut je pro mě po těch letech spíš životní styl, než koníček. Mrzí mě, že se s váma nikde nepotkávám, vždy když čtu co kdy podnikáte jen listuju diářem... ale někdy se to povede, ;)
NOOB Delly
Denisa Kolaříková
dellly@centrum.cz
 
NOOB Gába
Gabriela Hejtmánková
gannys@centrum.cz
 
NOOB honza
Honza Fiala
opuchlan@seznam.cz
xD
Jedlík
Martin Jašek
jasek.mar@gmail.com
*** Žrout...Škvarkloň...Knedlík...Jedlej...Jedloň... *** i taková může být fantazie některých vlčat a světlušek =D. Mám rád např. úsměv na tvářích, sluníčko, barvičkýýý, hvězdičkýýý :-) tralalalala šalalalala umbajkvíííí :-D
NOOB Junior
Lukáš Lepcio
Quakis@seznam.cz
 
NOOB Kohout
Zbyněk Cypra
adarcuch@seznam.cz
"Skautu Zdar"
Lepid
Pavel Lepcio
glepid@gmail.com
 
Louda
 
j.rysner(zav)gmail.com
Ve skautu jsem si prošel vedením oddílu, rádcováním, podrádcováním a dnes se již zapojuji tam, kde je potřeba. Působím také v roverském kmeni Skřítek, mám rád vycházky do přírody a jsem pro každé hraní Dračího doupěte, které jde zorganizovat.
Michal
Michal Zeman
MichalZemaster@gmail.com
Takový ten blázen, který se dokáže nahecovat do naprosto všeho. Přehlednout mě snad ani nejde, dost na sebe upozorňuji. Kromě skautingu se věnuji naprosto všemu, co mi přijde pod ruku.
Míša
Pavel Tichý
misa4507@seznam.cz
 
Miška
Michaela Šerá
mufika20@seznam.cz
Jsem jaká jsem... (...mlsná jako kočka, ohebná jak had, věrná jako pes. Vedu noční život jako křeček, někdy jsem utahaná jako kůň, někdy řvu jak papoušek jindy mlčím jako ryba ...) ...a nejlepší bude když poznáte sami :-)
NOOB Mnějéša
Michal Stasiak
m.stasiak@seznam.cz
 
NOOB Neboysa
 
 
 
NOOB ondra.steigl
Ondřej Šteigl
ondra022@gmail.com
No zajímám se o skauting, vojenství, železnice, kytara....Chodím do družiny nezmarů :)
NOOB Peťa
Petra Paroulková
petra.paroulkova@gmail.com
 
NOOB Piskoř
Roman Činč
a.n.d.e@email.cz
Jsem Admin v důchodu.Jsem reenactor WH 2WW. Baví mě hudba a dalo by se říct, že jsem hudebník, muzikant a podivín.Mám rád klasiku, Jazz a Beatles a taky skladby, které můžu zahrát a které se mi líbí.Rád skautuju a jsem rád s přáteli.
Přema
Přema Jurák
premysl@jurak.cz
Poznáte mě snadno: říkám, co říct chci, a myslím to vážně(-: Ze zálib bych jmenoval lesní moudrost, železnici, moravský a slovenský folklór, architekturu, muziku, geografii, dobrou četbu a filmy a spoustu dalšího...
NOOB Ríša
Richard Kašlík
ric1997@seznam.cz
 
Sally
Sabina Kolaříková
kolarikova.sabina@seznam.cz
 
Sirka
Jirka Matoušek
matousek158@seznam.cz
Jaký jsem? Na jedné z prvních akcí nového Skřítka mě nazvali vysokým hezkým chlapcem. Tak jim to nebudu vyvracet :-) Kromě této nesporné přednosti jsem skautem už skoro 3/4 svého života a s Loudou se znám skoro třikrát dýl, než se neznáme. Jinak ale vůbec nestuduji IT :-) Pro autogramy nechoďte na letiště, ale na akce Skřítka.
Skřet
Tomáš Pasterný
pasterny@folkoveprazdniny.cz
Mám rád cestování, zpěv, kytaru, kanoing, jachting, čtení, psaní, počítače a hlavně veselé lidi s dobrým srdcem a hlubokými myšlenkami. Skauting je pro mne lékem na nemoci doby.
Svišť
Tomáš Fišer
fiser.tomas@centrum.cz
No rád se směju a kdo je na tom stejně tak to si budem rozumět :-).
Ťapka
Romana Mlčochová
r.mlcochova@gmail.com
to musím???? tak jo, ale i tak říkám dopředu, že je lepší mě poznat osobně. Takže jsem vodnář, což značí, že nedokážu být dlouho na jednom místě, miluju výzvu a dobrodružství, jsem pro každou špatnost..:) Většinu toho málo volného času, který mám, trávím se svým psem a zajímám se o kynologii tak nějak i více. Také jsem propadla basketu a cyklistice. Od mala ráda maluju celkově bych to nazvala že ,,žiji bohémským životem". Asi mým největším přáním je podívat se do deštěného pralesa a do lesů Kanady. Nesnáším tlusté lidi a přetechnizovaný svět. Toť vše.:)))
Willy
Roman Pavlík
RomanovicP@centrum.cz
Říkají mi Willy a moje přezdívka se nezdrobňuje!!! Dík všem. 8-) můj popis: Jsem skaut z Přerova, střední postavy, modré oči, zrzavé vlasy,... Je se mnou sranda, dokážu pobavit a zvednu náladu. Jsem taky hudebník všeho druhu. zájmy: Cyklistika, šipky, lenošení, stolní tenis, turistika, volejbal, kanoistika, ... Jsem aktivní, bavící, bezstarostný, klidný, naslouchavý, obětavý, poslušný, pozitivní, přátelský... prostě pohodář
Žralok
Tomáš Otáhal
loptik@centrum.cz
Prozradit o sobě nebo na sebe? :-) Jeden himalajský mudrc řekl: "Mám jenom to, co jsem dal druhým". Konkrétněji?: Turistika v jakékoliv podobě, geocaching, horolezectví, vodáctví, jákékoliv zimní sporty(teda kromě skoku na lyžích...ikdyž:-) a v neposlední řadě objevování nových věcí a možností. A moje vize do budoucna proč zrovna skřítek? Skvěla parta lidí, společné zajmy, rozvíjení se, důvod proč nesedět doma,....sečteno, podtrženo: "Člověk nestárne vzhledem, ale myslí" a skřítek může být pro každého motorem v rozvíjení sebe-sama.

Návrh a realizace: Skřet, Redakční systém:phpRS