Schůzka Káňat - 31.3.2011

Autor: Willy <RomanovicP(at)centrum.cz>, Téma: Kronika, Vydáno dne: 06. 04. 2011

Tato schůzka byla jiná, než kterékoliv schůzky dříve. Sami kluci si rozhodli, jaké aktivity jim nejlépe sedí a co by rádi dělali.

Bylo pěkně, tak proč být zalezlý někde v klubovně. Kluci si zvolili jednu z dost dobrých aktivit, s kterou jsme zaplnili celou schůzku.

O tom, že v družině máme dva tábory se ví i neví. Kluci se snaží spolu vycházet, ale jak poznat a dokázat si, že ti či oni budou lepší? Jedině souboj mohl rozhodnout. BOJ O VLAJKY!

V oblasti mezi garážema si každý tábor udělal svoji základnu. Zvolili zajímavá, těžce dostupná místa, ale jako každá základna i tyto šli dobýt a získat vlajku.

Taktiky byli různé a akcí bylo dost. Nevýhodou obou táborů byl počet střel, které si museli hlídat a správně rozvrhnout. Nicméně boj se zdařil.

Po hodine jsme znovu ziskali patřičnou soupeřovu vlajku a ukončili souboj. V klubovně jsme si rozebrali taktiky, možnosti a domluvili se na dalším pokračování či dalších aktivitách, které by kluky bavily.

Uvidíme, jak to bude probíhat příště. Jiné prostředí, jiné možnosti mohou zamíchat hlavy našim bojovníkům.