Schůzka Káňat - 15.9.2011

Autor: Willy <RomanovicP(at)centrum.cz>, Téma: Kronika, Vydáno dne: 16. 09. 2011

Tak i Káňata zahájila schůzky v novém školním roce. Není se čemu divit. Je nejvyšší čas. Čeká nás zase spousta práce, zábavy, učení, dovedností a jiné zážitky.

Schůzku jsme zahájili pokřikem, aby vše bylo oficiální. Taky jsme mezi sebou přivítali nového člena a trochu se s ním seznámili.

Neboť kluky nebaví sedět, zahráli jsme si venku různé hry, aby se zbavili přebytečné energie. Jednou z těchto her je špendlík a balónky nebo belgická schovka.

Když už byli kluci klidnější, vrátili jsme se do klubovny, kde jsme si řekli a připomněli, jaké zásady a pravidla platila minulý rok a jaké budou platit pro tento rok. Připomněli jsme si povely a signály a nějaké nové se naučili.

Ač bylo v plánu mnoho věcí, čas rychle uplynul a schůzka se rychle blížila ke konci. Řekli jsme si teda ještě pravidla úklidu v klubovně, která začnou platit od další schůzky, rozloučili jsme se pokřikem, zvedli po sobě židle a šli domů. Příště již bude program pestřejší a věřím, že i plynulejší.