Schůzka Káňat - 17.3.2011

Vydáno dne 18. 03. 2011

Řádí nám nějaké chřipkové onemocnění, ale to nás neodradí od schůzky. My se totiž dokážeme zabavit i v menším počtu. :-)

Schůzky se zúčastnilo 6 vlčat (Kuba H., Radek, Honza Z., Marek, Ondra H., Ondra S.). Na začátku jsme se přivítali a šli ven hledat papírky s bodami. Po nějaké době nám začalo pršet, ale právě včas, když jsme se vraceli do klubovny.

V klubovně jsme si zpočítali doby z malé pátračky a i za bodování věcí. Než jsem spočítal, přepočítal a zapsal vše podstatné, měli kluci za úkol vymyslet co nejvíce slov, kde je obsaženo co nejvíce samohlásek. Moc velká slova nevznikala. Nejvíce byli se čtyřmi samohlásky. Přitom čeština je moc pestrý jazyk. :-)

Než jsem vyhodnotil i tuto aktivitu, posadil jsem kluky ke stolu a dal jim pingpongový míček. Zahráli si foukací fotbal, což je hodně bavilo. Úkol byl jasný. Dofoukat míček do brány soupeře.

Pak jsme otestovali ještě své nervy stejně pojmenovanou hrou. Nakonec jsme se sklidnili droubnou aktivitou, kdy kluci hádali zvíře a dotyčná osoba mohla odpovědět jen ANO nebo NE.

Přestože nás bylo jen 6 a venku nebylo zrovna pěkně, dokázali jsme se zabavit. Příští týden bude snad už pěkněji a aktivity se přesunou více ven.