Hlavní menu
Anketa
Který hudební nástroj je ti nejbližší?

housle (2187 hl.)
 
elektronické klávesy (963 hl.)
 
harfa (942 hl.)
 
bubny (866 hl.)
 
zobcová flétna (892 hl.)
 
kontrabas (860 hl.)
 
trumpeta (926 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7636
Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!

Vyhledávání
Vyhledat text

Administrace
Kronika

Schůzka Káňat - 17.3.2011

          Vydáno dne 18. 03. 2011

Řádí nám nějaké chřipkové onemocnění, ale to nás neodradí od schůzky. My se totiž dokážeme zabavit i v menším počtu. :-)

Schůzky se zúčastnilo 6 vlčat (Kuba H., Radek, Honza Z., Marek, Ondra H., Ondra S.). Na začátku jsme se přivítali a šli ven hledat papírky s bodami. Po nějaké době nám začalo pršet, ale právě včas, když jsme se vraceli do klubovny.

V klubovně jsme si zpočítali doby z malé pátračky a i za bodování věcí. Než jsem spočítal, přepočítal a zapsal vše podstatné, měli kluci za úkol vymyslet co nejvíce slov, kde je obsaženo co nejvíce samohlásek. Moc velká slova nevznikala. Nejvíce byli se čtyřmi samohlásky. Přitom čeština je moc pestrý jazyk. :-)

Než jsem vyhodnotil i tuto aktivitu, posadil jsem kluky ke stolu a dal jim pingpongový míček. Zahráli si foukací fotbal, což je hodně bavilo. Úkol byl jasný. Dofoukat míček do brány soupeře.

Pak jsme otestovali ještě své nervy stejně pojmenovanou hrou. Nakonec jsme se sklidnili droubnou aktivitou, kdy kluci hádali zvíře a dotyčná osoba mohla odpovědět jen ANO nebo NE.

Přestože nás bylo jen 6 a venku nebylo zrovna pěkně, dokázali jsme se zabavit. Příští týden bude snad už pěkněji a aktivity se přesunou více ven.

(Autor: Willy | Informační e-mailVytisknout článek)


Návrh a realizace: Skřet, Redakční systém:phpRS