Hlavní menu
Anketa
Který hudební nástroj je ti nejbližší?

housle (2187 hl.)
 
elektronické klávesy (963 hl.)
 
harfa (942 hl.)
 
bubny (866 hl.)
 
zobcová flétna (892 hl.)
 
kontrabas (860 hl.)
 
trumpeta (926 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7636
Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!

Vyhledávání
Vyhledat text

Administrace
Kronika

Schůzka Káňat - 24.3.2011

          Vydáno dne 26. 03. 2011

Tato schůzka nebyla nijak jiná od schůzek před tím, i když měla své zvláštnosti, o kterých bych vám teď chtěl říci víc. :-)

Základem je přivítání a zkontrolování výbavy a připravenosti na schůzku, neboť dneska byli potřeba různé věci. Pak už schůzkla mohla vesele proběhnout. Neboť bylo celkem pěkné počasí, proč být v klubovně, když můžeme být v nedalekém lese? A tak jsme vyrazili.

Prvním takovým úkolem, kteří kluci dostali, byl zaměřen na zručnost. Zavázali si oči čátkem a poslepu měli kolem nohy makaráda uvázat tkaničku/mašličku (stejně, jako by si jí vázali na boty, ale poslepu). S těmi, co jim tkanička/mašlička nešla, jsme sedli na kládu a zkoušeli a učili se. Přece boty by si měl umět zavázat každý. :-)

Když už jsme teda byli v lese a té naší přírodě, tak jsme si i pověděli a připomenuli si, jak se máme chovat a co nemáme dělat. Když už jsme věděli, co do lesa patří a co ne, tak jsme po sobě střílelí papírovými míčky. V zápětí jsme se museli posbírat a nenechat v lese ani jeden, i když papír pochází z lesa. Kluci ale nechtěli přestat, tak nezbývalo, než se přemístit do lepší části a začát souboj nový a pestřejší. Náznak hry boj o vlajku.

Neboť světla rychle ubývalo, museli jsme pak do klubovny, kde jsme se zabavili na posledních několik minut, než jsme se rozloučili a odešli do svých domovů.

(Autor: Willy | Informační e-mailVytisknout článek)


Návrh a realizace: Skřet, Redakční systém:phpRS