Schůzka Káňat - 24.3.2011

Vydáno dne 26. 03. 2011

Tato schůzka nebyla nijak jiná od schůzek před tím, i když měla své zvláštnosti, o kterých bych vám teď chtěl říci víc. :-)

Základem je přivítání a zkontrolování výbavy a připravenosti na schůzku, neboť dneska byli potřeba různé věci. Pak už schůzkla mohla vesele proběhnout. Neboť bylo celkem pěkné počasí, proč být v klubovně, když můžeme být v nedalekém lese? A tak jsme vyrazili.

Prvním takovým úkolem, kteří kluci dostali, byl zaměřen na zručnost. Zavázali si oči čátkem a poslepu měli kolem nohy makaráda uvázat tkaničku/mašličku (stejně, jako by si jí vázali na boty, ale poslepu). S těmi, co jim tkanička/mašlička nešla, jsme sedli na kládu a zkoušeli a učili se. Přece boty by si měl umět zavázat každý. :-)

Když už jsme teda byli v lese a té naší přírodě, tak jsme si i pověděli a připomenuli si, jak se máme chovat a co nemáme dělat. Když už jsme věděli, co do lesa patří a co ne, tak jsme po sobě střílelí papírovými míčky. V zápětí jsme se museli posbírat a nenechat v lese ani jeden, i když papír pochází z lesa. Kluci ale nechtěli přestat, tak nezbývalo, než se přemístit do lepší části a začát souboj nový a pestřejší. Náznak hry boj o vlajku.

Neboť světla rychle ubývalo, museli jsme pak do klubovny, kde jsme se zabavili na posledních několik minut, než jsme se rozloučili a odešli do svých domovů.