Hlavní menu
Anketa
Který hudební nástroj je ti nejbližší?

housle (1810 hl.)
 
elektronické klávesy (686 hl.)
 
harfa (684 hl.)
 
bubny (644 hl.)
 
zobcová flétna (636 hl.)
 
kontrabas (621 hl.)
 
trumpeta (528 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 5609
Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!

Vyhledávání
Vyhledat text

Administrace
Kronika

Turnaj v pexesu

          Vydáno dne 14. 03. 2011

Turnaj v Pexesu se uskutečnil v sobotu 12.3.2011 v klubovně Morká. Byl určený pro všechny mladší členy Junáka i jejich kamarády. Účast nebyla sice moc hojná, ale i přes to zábavy bylo dost.

Buď nemoc nebo nezájem to takovou akci vedla k tomu, že na turnaj došli z obou pozvaných družin jen dvě dívky z družiny Lvíčat - Píšťalka a Terka (družině Lvíčat moc děkujeme). Tuto malou skupinku doplnili roveři a členové 45.oddílu Miška, Žralok, Svišť a Willy.

Styl hry byl tedy zvolen každý s každým, aby jsme si pořádně zahráli => tedy každý měl možnost si zahrát 5 her s různými pexesy a různými členy.

Celá akce trvala dvě hodiny a při hře jsme si doplňovali energii čokoládou, kterou donesla Miška. Ani pitný režim nebyl zanedbán, ale nebylo moc potřeba. Zima nebyla, pohoda i nálada super, soutěžilo se dobře.

A jak to tedy dopadlo?
1. místo - Terka
2. místo - Žralok
3. místo - Píšťalka

Rozdali se medajle i ceny, poděkovalo se účastníkům i organizárotům, pouklízelo se a šlo se domů. Byli doporučeny další podobné akce a medajle a jiné ceny, takže do boducna se můžete těšit i na jiné turnaje.

[budou dodány obrázky z turnaje]

(Autor: Willy | Informační e-mailVytisknout článek)


Návrh a realizace: Skřet, Redakční systém:phpRS