Turnaj v pexesu

Vydáno dne 14. 03. 2011

Turnaj v Pexesu se uskutečnil v sobotu 12.3.2011 v klubovně Morká. Byl určený pro všechny mladší členy Junáka i jejich kamarády. Účast nebyla sice moc hojná, ale i přes to zábavy bylo dost.

Buď nemoc nebo nezájem to takovou akci vedla k tomu, že na turnaj došli z obou pozvaných družin jen dvě dívky z družiny Lvíčat - Píšťalka a Terka (družině Lvíčat moc děkujeme). Tuto malou skupinku doplnili roveři a členové 45.oddílu Miška, Žralok, Svišť a Willy.

Styl hry byl tedy zvolen každý s každým, aby jsme si pořádně zahráli => tedy každý měl možnost si zahrát 5 her s různými pexesy a různými členy.

Celá akce trvala dvě hodiny a při hře jsme si doplňovali energii čokoládou, kterou donesla Miška. Ani pitný režim nebyl zanedbán, ale nebylo moc potřeba. Zima nebyla, pohoda i nálada super, soutěžilo se dobře.

A jak to tedy dopadlo?
1. místo - Terka
2. místo - Žralok
3. místo - Píšťalka

Rozdali se medajle i ceny, poděkovalo se účastníkům i organizárotům, pouklízelo se a šlo se domů. Byli doporučeny další podobné akce a medajle a jiné ceny, takže do boducna se můžete těšit i na jiné turnaje.

[budou dodány obrázky z turnaje]